تبلیغات
Pes2016 - مطالبی از مود B.A.L
26 مهر 88  08:46 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: رحیم
نوع مطلب: اخبار PES 2010 ،

عین مطلب از p30 world گرفته شده و به کوری چشم دشمنان و به خاطر گل روی با وفا های وبلاگمون

اینجا گذاشته شده

در ادامه ببینید

B . A . L

سایت pesfan بعد از ظهر امروز گزارشی از مود Become A Legend نسخه 2010 بازی ارائه داد که من قسمتهای مهمترشو انتخاب کردم که در متن زیر میتونید بخونید .


مود Become A Legend امسال هم تقریبا شبیه به پارساله ابتدا ثبت اسم و مشخصات بعد چهره و فیزیک و بعد از اون شرکت کردن توی یک مسابقه با نوجوانی هم سن و سال خودتون نهایتا انتخاب کردن یک تیم و راهیابی به ترکیب اصلی .


زمین تمرینی توی این نسخه متفاوت از پارساله که به واقعیت گرایی بازی اضافه کرده .یکی از تغییرات دیگه ای که توی این نسخه وجود داره مربوط میشه به نحوه و شرایط قرار گرفتن شما در ترکیب اصلی تیم . پارسال دقیقا شما نمیدونستید که باید عملکردتون چقدر خوب باشه تا برای ترکیب اصلی انتخاب بشید اما امسال صفحه ای وجود داره که توی اون عملکردتون مشخص میشه توی اون صفحه یک نمودار وجود داره که بر اساس نمره ای که کسب میکنید بالا یا پایین میاد مثلا اگه شما نمره 7.5 کسب کنید اون نمودار حدود 20 درصد بالا میره .

از پول واقعی توی این مود استفاده نمیشه و مثل نسخه قبل معاملات با پوینت صورت میگیره .


یک چیز جدید دیگه ای که شما توی این مود خواهید دید فاصله دوربین بازی برای تنظیم صحنه هایی از بازیه .من بعنوان مهاجم تیم در زمانی که حریف صاحب کرنر بود معمولا در مرکز زمین مستقر میشدم در این وضعیت دوربین از بالا زوم اوت میشد که تقریبا همه چی توی کادر دیده میشه . متاسفانه در زمانی که تیم شما صاحب یک کرنر میشه و شما در نزدیکی تیر دروازه مستقر میشید دوربین زاویه خوبی نداره .


مشکل و مساله مهمی که توی نسخه 2009 وجود داشت ضعف هوش مصنوعی بازیکنان هم تیمی بود اما خوشبختانه این مساله منو توی این نسخه غافلگیر کرد وقتی وارد بازی شدم من شاهد عملکرد خوب تیمم بودم از جمله اونها میشه به پاسکاری نرم بازیکنان حرکات هماهنگ اونها در یک سوم زمین حریف برای گشایش و باز کردن دفاع اشاره کرد .اونا هنوز تمایل دارن از جناحین حمله کنن اما اونا به همون اندازه توانایی حمله از وسط رو هم دارند .در حالت دفاع هنوزمعایبی در کارشون دیده میشه اما در کل اونا سازمان یافتگی بیشتری پیدا کردن .


هوش بازی توی این مود کمی بهتر شده و شما فید بک ها و بازخوردهای بیشتری از مربی دریافت میکنید .


شما میتونید کارکتری که از خودتون ساختید رو به مودهای دیگه منتقل کنید .

   


نظرات()   

Pes2016

Pes ، فوتبالی سرشار از صداقت